Projekt klasyfikacji forum

Ten artykuł będzie próbą sklasyfikowania forów internetowych poprzez to, jak swobodnie pozwalają one ludziom rejestrować się i pisać. Kategorie są następujące:

0 - Całkowicie bezpłatna rejestracja. Pozwala odwiedzać stronę za pomocą proxy / VPN-a / sieci Tor, skorzystać z tymczasowego adresu e-mail i umożliwia natychmiastowe publikowanie. Uwaga: Przetestowano serwery proxy z rozszerzeniem VPN - wyniki połączenia z siecią Tor mogą być inne.
1 - Zezwala na serwery proxy i usługę tymczasowych adresów e-mail, ale ma pewne ograniczenia dotyczące publikowania, na przykład wymaga zatwierdzenia przez administratora kilku pierwszych wpisów.
2 - Wymaga prawdziwego adresu e-mail (wyświetla komunikat o aktywacji administratora lub o błędzie, jeśli użyłeś tymczasowego adresu e-mail).
3 - Wymaga rozwiązania ReCaptcha, aby się zarejestrować.
4 - Gówno lista. Automatycznie blokuje korzystanie z serwerów proxy, automatycznie lub ręcznie, usuwając w ten sposób zarejestrowane konta.
5 (czarny) - Dla przypadków bardziej gównianych niż gówno.

Sposób działania kategorii począwszy od kategorii 4 - jeśli forum spełnia wymagania konkretnej kategorii, poprzednie nie są sprawdzane. Tak więc, jeśli forum blokuje połączenia proxy, nie przejmuję się sprawdzaniem, czy akceptuje tymczasowe adresy e-mail, albo cokolwiek innego. Ponadto, jeśli forum wymaga ReCaptcha, nie przeszkadza mi to w jego rozwiązaniu, jednakże może nadal później zablokować połączenie za pomocą proxy...

Lista forów

Technologia / Oprogramowanie

KategoriaAdres forumTemat forumDodatkowe uwagi
https://forum.salixos.org/index.phpDystrybucja SalixNiezbyt aktywne
https://www.hellboundhackers.org/forum/HakowanieMusisz rozwiązać kilka wyzwań związanych z hakowaniem, aby opublikować post.
https://www.wilderssecurity.comBezpieczeństwoAdministrator musi zatwierdzić pierwszy post.
https://hackforums.netHakowanieMusisz rozwiązać zabezpieczenie ReCaptcha, nawet gdy chcesz tylko PRZEJRZEĆ forum.
https://linuxquestions.orgLinux
https://ubuntuforums.orgUbuntu Linux
http://forums.mozillazine.orgMozilla

Zjawiska paranormalne

KategoriaAdres forumTemat forumDodatkowe uwagi
https://paranormalis.comPodróżowanie w czasie, UFO i inne
https://www.theparacast.com/forum/Głównie UFO.
https://psiencequest.net/forums/index.phpESP (Postrzeganie pozazmysłowe - ang. ExtraSensory Perception), życie pozagrobowe, itd.Administrator usuwa konta zarejestrowane za pomocą proxy. Niezły żart.

Teorie spiskowe

KategoriaAdres forumTemat forumDodatkowe uwagi
https://www.davidicke.com/Teorie spiskowe
https://www.prisonplanet.com/Teorie spiskowePróbowałem zarejestrować się dwukrotnie, ale e-mail potwierdzający nigdy do mnie nie przyszedł. Zakładam, że administratorowi nie spodobało się, że korzystam z VPN-a.

Sport

KategoriaAdres forumTemat forumDodatkowe uwagi
https://sportsbookreview.com/forum/Zakłady
https://tt.tennis-warehouse.com/Tenis
http://forum.bettingadvice.comZakładyNie mogłem się zarejestrować za pomocą darmowego e-maila (nawet gmaila)! Ha ha. Również stosują zabezpieczenie Recaptcha.

Dieta / Zdrowie

KategoriaAdres forumTemat forumDodatkowe uwagi
https://raypeatforum.comPrace biologa Raymonda Peat'a, ogólne zdrowie i wszystko...Kompletna blokada wszystkich serwerów proxy. Bardzo źle, bo forum jest naprawdę niezłe.

Inne

KategoriaAdres forumTemat forumDodatkowe uwagi
https://www.pokecommunity.com/PokemonyOczywiście, kończy się to forum poświęconym Pokemonom, które najbardziej szanuje użytkownika...

Dane zebrane w grudniu 2017 r. mogą być nieco nieaktualne. Niektóre z nich mogą również zależeć od konkretnej konfiguracji lub konkretnej decyzji administratora.

Ostatnia aktualizacja: 14 / 06 / 2018

Kliknij tutaj, aby przejść do strony głównej